FacebookTwitter

O nas

Jesteśmy miłośnikami dobrego i przemyślanego designu, zespołem skupiającym pasjonatów z różnych dziedzin: projektantów, architektów, rzemieślników oraz technologów.

Naszym celem jest wprowadzenie do otoczenia niebanalnych projektów mebli wykorzystując potencjał nowych technologii oraz piękno tradycyjnej sztuki rzemiosła.

Niezwykle ważnymi wartościami, którymi kierujemy się tworząc meble w naszej pracowni jest najwyższa jakość, dbałość o najmniejszy detal, użyteczność tworzonych produktów oraz przemyślany design.

Ideą marki Hex jest dostarczanie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta przy wykorzystaniu naturalnych materiałów i nowoczesnych rozwiązań technicznych. Nasze projekty kierujemy do osób świadomych swoich potrzeb, dając im bardzo dużo możliwości podkreślenia indywidualnego charakteru wybranego projektu.
Każdy mebel jest unikatowym i wyjątkowym egzemplarzem wykonywanym na zamówienie. To ogromna zaleta, szczególnie dla osób,  które cenią sobie oryginalność.

Do naszych kreacji wykorzystujemy materiały najwyższej klasy, dbając jednocześnie o ich jak najlepsze zabezpieczenie przed czynnikami zewnętrznymi. Zawsze w swojej pracy koncentrujemy się na precyzji wykonania i dbałości o najmniejszy detal.